MeteoVista Hakkinda

 

MeteoVista, eski adıyla Weeronline, 2001 yılından beri Hollanda'nın hava tahminleri alanındaki en büyük kuruluşları arasında yer alıyor. MeteoVista çok çeşitli ürünleri ve hizmetleri ile hem şahışların hem de kuruluşların hizmetindedir. Aylık, 1.5 milyondan fazla Hollandalı www.weeronline.nl websitesini günlük hava durumu tahminleri için ziyaret etmektedir.

B2B-pazarında Genişleme
Weeronline’ın ürün ve hizmet yelpazesi daha da genişlemiştir. Weeronline bunu gerçekleştirirken, en son internet tekniklerini kullanmaktadır. Bunun yanında Weeronline hâli hazırda şuralara hava durumu bilgileri sağlamaktadır:

2009 yılının Şubat ayında, Hollanda seyahat sektörünün önde gelen markalarından Weeronline B.V. ile Zoover Media, Zoover.nl, (www.zoover.com.tr , VakantieReiswijzer ve Weeronline.nl güçlerini birleştirdiler. Yine 2009 yılının Aralık ayında Weeronline ismini MeteoVista olarak değiştirdi.

Maalesef kullandığınız internet tarayıcınızı (henüz) tam olarak desteklemiyoruz. Internet explorer 8 veya 9, veya Firefox 8’i kullanırsanız Zoover/Meteovista daha iyi çalışır. Ücretsiz olarak bir tarayıcı indirmekiçin lütfen seçim yapınız.